۱۳۸۹ – حیات

نمایندگان وزیر آموزش و پرورش در جمع خانواده شھید ابوالقاسم ترابی

DSC_0124نمایندگان وزیر آموزش و پرورش با حضور در منزل شھید ابوالقاسم ترابی از خانواده او تجلیل کردند.

به گزارش حیات به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مسئولان وزارت آموزش و پرورش به نمایندگی از حمیدرضا حاجی بابایی در منزل شھید ابوالقاسم ترابی حضور یافتند و از خانواده این شھید بزرگوار تجلیل کردند.

در این دیدار که احمد حیدری معاون پارلمانی وزیر آموزش و پرورش، فریدون واسعی مدیر کل حقوقی این وزارتخا نه، فرشته حشمتیان قائم مقام وز یر در سازمان مرکزی انجمن اولیاء و مربیان و عسگری معاون این سازمان حضور داشتند حیدری ضمن تبریک سال نو پیام حمیدرضا حاجی بابایی را در خصوص قدرشناسی از صبوری خانواده شھدا و ایثارگران به خانواده این شھید ابلاغ کرد. در این دیدار رحماندوست ھمسر شھید ترابی ضمن قدردانی از وزیر آموزش و پرورش و نمایندگان او گفت: برای نخستین بار بعد از ۲۷ سال خداوند توفیق میزبانی مسئولان را نصیب ما کرد؛ امیدواریم، بتوانیم به وظیفه ایثارگری خود به درستی عمل کرده و مدیون خون شھدا نباشیم.

DSC_0129

وی ھمچنین به بیان مختصری از زندگی نامه شھید ترابی شامل مبارزات قبل از انقلاب و فعالیت ھای فرھنگی بعد از انقلاب وی پرداخت و درخصوص فرزندانشان گفت: از این شھید بزرگوار دو فرزند پسر به یادگار مانده که در مقطع دکترا مشغول به تحصیل ھستند.

در پایان این دیدار، لوح تقدیر وزیر آموزش و پرورش ھمراه با ھدیه به خانواده این شھید بزرگوار اھدا شد. ( حیات، سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹)